Duyurular
MODERATÖR

Alımlarımız Başlamıştır

| Bir gün kalkacaksınız ve hep hayal ettiğiniz şeyleri yapmaya vakit kalmamış olacak. Şimdi tam zamanı. Harekete geçin. - Paulo Coelho
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Kar mı yağacaktı yoksa ben mi terliyorum? 1466 Etashz 0
Kar mı yağacaktı yoksa ben mi terliyorum?
Sır tutmasını bil ki sır olmayasın!
Forum Kullanıcısı
  • 12
    Mesajlar
  • 4
    Konular
  • 33
    Rep Puanı
|
#1
Kusursuz olsun isteriz değil mi her zaman temas ettiğimiz sözler. Anlamlı olsun deriz değil mi her dokunduğumuz heykel. Saçlarımızın karışmasına aldırmadan uzatmak isteriz değil mi belimize kadar.

Neden Gözlerim hep dolu dolu oluyor anlamıyorum. Halbuki doğarken ödemedik mi bu kefareti. Yoksa yeterli değil miydi o gözlerimin yanmasıyla çektiğim acı, "ışıkları kim açtı arkadaş". Bana yukarıdan tatlı tatlı seslenen o en güzel şey'in varlığı, ayaklarıma dokunuşu "temas etmiyor olsa bile". Ne sözleri incitiyordu ne de dokunuşları.
Aslında biz çoktan almıştık o; "Kusursuz temas ettiğimiz sözleri."

Toprak güzel kokuyor, rüzgar bazen alıp götürsede. Bazen yağmuru kucaklayasım geliyor ama deniz bana korkutucu geliyor. Ama olsun onlar oldukları gibi varlar ve hiç şaşmadılar yaratılıştan beri. Hissediyorum onlar en dürüst olanlarımızdanlar. Ama ruh taşıyanlar varya. Anlamlarını hep kaybettiler. Yaşamayı sadece nefes almak zannetiler, Odaklarını kaybedip birbirlerinin üstüne tırmanmaya çalıştılar. Neymiş efendim. Güneş benim hakkım ben daha bi heykelim. Aslında hiç heykel olmadık biz dostum sadece insandık işte "anlamsızlaşmaya yüz tutmuş heykelimsiler olduk".

Keşke yıllarımızda saçlarımız gibi olabilseydi. Dolaşıp birbirine girdiğinde kesip atarak tüm karmaşayı, baştan başlayabilecek haşmetimiz olsaydı.

Sahi gerçek mi bu yaşananlar şeyler yoksa bir eşikten geçiş gibi hallüsinatif miydi? Unuttum!...Hızlı Menü: